Telewizor QLED Samsung The Serif QE55LS01BBU 55" 4K UHD niebieski

QE55LS01BBU

Nowy produkt

Zmieść The Serif w dowolnym miejscu w swoim domu. Zdejmowana podstawa daje możliwość usunięcia jej w dowolnym momencie i można tak łatwo przenieść telewizor z jednego pomieszczenia do drugiego.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Po zmianie statusu na odbiór Za darmo!
Wysyłka kurierem DPD Wysyłka kurierem DPD Na drugi dzień roboczy 20,00 zł

* Produkty dostępne TYLKO ONLINE wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych.

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

3 390,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 miesiące
Moc (Watt) do 1000W
Sposób zasilania Sieciowe
Nowa Klasa energetyczna Klasa G ( B )
Kolor Niebieski
Wielkość matrycy 55"
Rozdzielczość UHD/4K
Kształt matrycy Płaski
System operacyjny Tizen
Rodzaj podświetlenia QLED
Odświeżanie 120Hz
Technologia 3D 3D Nie
System HDR HDR tak
Aplikacje SMART Pełen SMART TV
Rodzaj pilota Pilot SMART

Więcej informacji

Zobacz świat w technologii QLED

100% objętości kolorów & 10+ HDR.

Technologia Quantum Dot firmy Samsung wykorzystuje nanorozmiarowe kropki kwantowe, aby wytworzyć 100% objętości kolorów, co daje realistyczny obraz, nawet jeśli scena może być zbyt jasna lub zbyt ciemna. HDR 10+ analizuje każdą scenę klatka po klatce, aby dostosować poziomy jasności dla optymalnego odtwarzania. . *QLED otrzymał weryfikację od światowej klasy stowarzyszenia testującego i certyfikującego, Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE), za zdolność do wytwarzania 100% objętości kolorów. *QLED: Samsung QLED to telewizor oparty na kropkach kwantowych. *100% objętości kolorów, mierzonej zgodnie ze standardem DCI - P3, certyfikowanym przez VDE *Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. *Zakres HDR wymaga luminancji zgodnie z wewnętrznymi standardami testowymi i może być modyfikowany, w zależności od środowiska oglądania lub specyficznych warunków.

Design The Serif

Design stworzony specjalnie przez Ronana i Erwana Bouroullec

Unikalny profil

Unikalny styl dla Twojej przestrzeni

Design by Ronan and Erwan Bouroullec.

Serif to coś więcej niż tylko telewizor, harmonijnie łączy się z przestrzeniami Twojego domu.

Kolor o wyjątkowym pięknie

Dwa kolory

Tutaj są dwa kolory, które naprawdę się wyróżniają. Cotton Blue - kolor, który reprezentuje esencję The Serif, oraz Cloud White - kolor powszechnie pożądany. Teraz ty decydujesz, który jest właściwym wyborem dla twojego wnętrza domu.

*Kolor produktu może się różnić w zależności od regionu.

Tryb otoczenia

Ciesz się każdą chwilą z The Serif

Ambient Mode+.

Bez czarnego ekranu wyłączonego telewizora. Teraz The Serif, gdy jest wyłączony, zamienia się w Twój przewodnik i możesz wyświetlać dane pogodowe oraz ulubione zdjęcia.

Unikalne teksty

Wykonane przez Ronana i Erwana Bouroullec

Ekskluzywne projekty Ambient Mode autorstwa braci Bouroullec zostały zainspirowane otaczającą nas naturą, jak piękny liść czy faktura tkaniny.

Doskonale wpasowując się w klimat Twojego domu

Różne opcje.

Smart TV

Sprytny sposób na dostęp do ulubionych treści

Smart Hub.

Odkryj swoje ulubione filmy, programy telewizyjne, gry i ekrany otoczenia w jednej grze.

*Usługi inteligentne i GUI (Graphical User Interface) mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka. *Niektóre usługi są dostępne do wglądu po rejestracji i subskrypcji.

Aplikacja Mirroring dla urządzeń mobilnych

Mobile Mirroring.

Przekierowuj treści bezpośrednio z telefonu za pomocą aplikacji Smart Things dla systemu Android i IOS lub AirPlay dla urządzeń Apple.

*Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i komórka są włączone. *Wymaga instalacji aplikacji SmartThings. *Apple i AirPlay są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach. AirPlay wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. *W zależności od modelu lub obszaru geograficznego, Apple AirPlay może nie być obsługiwany.

Just tap to play

Tap View.

Kiedykolwiek oglądasz na urządzeniu mobilnym, możesz odtworzyć to na ekranie telewizora za pomocą szybkiego stuknięcia w ramkę The Serif.

*Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i komórka są włączone. *Tap View jest dostępny na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem operacyjnym Android 8.1 i nowszym.

Podziel ekran i ciesz się bardziej

Multi View.

Oglądaj to, co w telewizji i na telefonie komórkowym, na tym samym ekranie, w tym samym czasie. Wystarczy dodać treści do jednoczesnego oglądania i stworzyć własną kombinację ekranów.

*Obsługuje system operacyjny Android oraz smartfon oparty na systemie iOS.

Prosta łączność

NFC z telewizorem.

Kiedy potrzebujesz muzyki, umieść swoje urządzenie mobilne nad The Serif. Teraz możesz przesyłać muzykę ze swojego telefonu do The Serif.

*Tylko urządzenia kompatybilne.

Serif może być sterowany głosem

Bixby.

Wszystko jest tak proste dzięki sterowaniu głosowemu. Teraz możesz szybko uzyskać dostęp do swoich ulubionych treści, uzyskać odpowiedzi, a nawet sterować telewizorem i innymi podłączonymi urządzeniami w całym domu. Po prostu powiedz mu, czego chcesz.

*Komendy głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko Chiny kontynentalne) i koreański. Nie wszystkie akcenty, dialekty i wyrażenia są uznawane. *Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

30 innych produktów w tej samej kategorii: